Beton towarowy – Giżycko

Zakres wykonywanych usług

Jesteśmy wiodącym producentem mieszanek betonowych w regionie. Nasza wytwórnia betonu jest skomputeryzowana i obsługiwana przez wykwalifikowaną załogę. Jej profesjonalne wyposażenie umożliwia produkcję betonu także zimą przy temperaturze do -10°C.

Wszystkie mieszanki betonowe i zaprawy murarskie wykonujemy w naszej wytwórni zlokalizowanej w Szczybałach Giżyckich w gminie Giżycko.

Oferowane produkty są wysokiej jakości i posiadają wymagane certyfikaty zgodnie ze standardami i normami, które obowiązują w Europie (normy PN-EN). Do produkcji używamy wyłącznie składników najwyższej jakości posiadających odpowiednie atesty i certyfikaty. Jakość betonów jest systematycznie poddawana badaniom laboratoryjnym.

W stałej sprzedaży posiadamy beton towarowy, beton kontraktorowy, beton recepturowy, a także zaprawy murarskie i różnego typu wyroby z betonu. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego rodzaju mieszanek betonowych, tak aby beton posiadał pożądane cechy. Szczegółowe informacje dotyczące struktury i gęstości mieszanek oraz rodzaju użytego przy ich produkcji spoiwa i kruszywa dostarczają klientom nasi specjaliści.

Zakupione u nas zaprawy murarskie i mieszanki betonowe, w tym beton towarowy, kontraktorowy i recepturowy dostarczamy bezpośrednio do klienta, ponieważ dysponujemy specjalistyczną flotą pojazdów umożliwiającą przewożenie dużych ładunków. Dlatego z powodzeniem możemy zrealizować nawet duże zamówienia.

  • Beton Towarowy
  • Beton Kontraktorowy
  • Beton Recepturowy
  • Zaprawy murarskie
  • Stabilizacje
  • Podbudowy
  • Płyty drogowe
  • Podspyki cementowo-piaskowe

Posiadamy nowoczesne betonomieszarki o pojemności 7 m3, 9 m3 i 10 m3 oraz pompo gruszki. Dysponujemy też pompami do betonu o zasięgu od 24 m do 32 m. Dzięki temu organizujemy sprawny i terminowy transport wraz z przepompowanie betonu na budowie.

Dostępne rodzaje betonu

Produkujemy mieszankę betonową w różnych konsystencjach, o klasach wytrzymałości od C8/10 do C35/45. Dodajemy do nich określone domieszki, dzięki którym mają wysokie parametry techniczne, m.in. przyspieszające lub opóźniające wiązanie, uplastyczniające lub napowietrzające. Wytwarzamy także betony z włóknami polimerowymi oraz włóknami stalowymi.

Zainteresowany współpracą?

ikona telefonu numer (87) 428 03 30 (87) 428 03 30