Rozbiórki i wyburzenia obiektów – Giżycko

Prace rozbiórkowe

Zakres wykonywanych usług

Oferujemy bardzo szeroki zakres usług obejmujących rozbiórki i wyburzenia obiektów. Nasze usługi realizujemy przede wszystkim na terenie miasta Giżycko i okolicznych miejscowości. Zapewniamy zawsze fachowe i terminowe wykonanie prac.

W ramach naszych usług obsługujemy klientów indywidualnych i komercyjnych, realizując zarówno rozbiórki dużych, jak i małych obiektów. Dlatego też można skorzystać z naszych usług zarówno w przypadku konieczności rozbiórki elementów małej architektury, jak i obiektów kubaturowych, konstrukcji stalowych, drewnianych, żelbetowych i murowanych czy też torowisk.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, umiejętnościami i szerokim doświadczeniem, które pozwala efektywnie realizować rozbiórki i wyburzenia dowolnych obiektów. Ponadto w trosce o środowisko naturalne oraz efektywne wykorzystanie materiałów pochodzących z rozbiórek i wyburzeń obiektów proponujemy recykling materiału porozbiórkowego.

Każdy klient korzystający z naszych usług w zakresie rozbiórek i wyburzenia obiektów ma zagwarantowany nadzór osób z odpowiednimi uprawnieniami oraz ma zapewnioną kompleksową opiekę nad dokumentacją. Daje to każdemu klientowi pewność iż na każdym etapie prac wszystko będzie wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Usługi Firmy Handlowo – Usługowej Szymon Walentynowicz z siedzibą w gminie Giżycko to niezwykle profesjonalne i kompleksowe usługi wykonywane w oparciu o nowoczesny sprzęt i doświadczoną kadrę naszych specjalistów.

Zachęcamy do zapoznania się z firmą i do nawiązania współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i komercyjnych.

  • Rozbiórki metodą mechaniczną;
  • Wyburzenia obiektów kubaturowych;
  • Rozbiórki obiektów przemysłowych;
  • Rozbiórki obiektów małej architektury;
  • Rozbiórki elementów torowisk;
  • Rozbiórki konstrukcji stalowych, murowanych, drewnianych, żelbetowych, sprężonych;
  • Cięcia palnikami gazowymi;

W trosce o środowisko naturalne i efektywne wykorzystanie materiału porozbiórkowego oferujemy jego recykling. W zakres naszych działań wchodzi kruszenie gruzu betonowego, ceglanego, skał, kruszenie betonu, węgla, asfaltu i kruszenie tłucznia kolejowego.

Ponadto naszym zadaniem jest także sortowanie kruszyw i ziemi.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie recyclingu i materiałów pochodzących z rozbiórek.

Zainteresowany współpracą?

ikona telefonu numer (87) 428 03 30 (87) 428 03 30